Cesta k životu ke krásnému zdravému tělu bez bolesti...

 Lekce 

Nabízíme diagnostiku pohybového aparátu, individuální a skupinové lekce pro zdravý funkční pohyb.

REZERVACE ZDE!! odkaz livepilates.reservio.com

❈ Diagnostika pohybového aparátu

Aby trénink byl co nejefektivnější, je třeba poznat klientovo dosavadní fungování pohybového aparátu. Znalostí držení těla se také dá lépe přiblížit jakémukoliv cíli, protože pak je cvičení nejen bezpečnější, ale i efektivnější. 

Diagnostika probíhá nejen prostým vyšetřením jednotlivých svalů a jejich funkce, ale celkovým vyšetřením držení těla ve statické i dynamické práci.

Diagnostiku pohybového aparátu by měl klient absolvovat jako první zahajovací individuální lekci. Úvodní ústní pohovor v přátelském duchu obsahuje řadu otázek na aktuální zdravotní stav, fyzickou zdatnost a především celkové možnosti, cíle a přání klienta. Poté v diagnostice následuje krátké vyšetření držení těla, kde se zaměřujeme na svalové dysbalance a celkové držení těla.

Jedná se především o navazování kontaktu klienta s hlavním osobním trenérem. Pro individuální cvičení pilates, funkčně zdravotního tréninku či kondičního tréninku fitness potřebujeme znát všechny informace o klientovo těle, pohybových návycích a případnou zkušenost s tělesnou zátěží v podobě tréninku. Na základě pohybové diagnostiky je stanoven optimální plán k dosažení vašich cílů

Výsledky diagnostiky aplikuje osobní trenér okamžitě do celkového individuálního tréninku a to samozřejmě s ohledem na individuální pohybové možnosti klienta a to tak, aby vyhovovali i jeho specifickým požadavkům.

 

❈ Individuální lekce

Osobní trénink 

  1. Pilates dle metodiky Pilates Clinic Method je odborně vedené cvičení na speciálních pilates strojích se zaměřením na individuální potřeby a přání klienta. Výhoda strojů Pilates spočívá v usnadnění pohybu a lepšímu zapojení hlubokého stabilizačního systému páteře. Na strojích mohou s osobním trenérem Pilates cvičit začátečníci, lidé se zdravotním nebo pohybovým omezením, zkušení cvičenci i sportovci. Individuální cvičení Pilates je nejlepší a nejrychlejší způsob, jak dosáhnout vašich cílů v držení těla a odstranění bolestivosti zad, páteře a kloubů.
  2. Kondiční osobní trénink - trénink, který musí být přímo nastaven dle požadavků klienta a to: chci zhubnout, chci zpevnit postavu, chci zvýšit svou fyzickou kondici, chci zlepšit svůj sportovní výkon.

Abychom mohli zaručit kvalitu a profesionalitu našich osobních trenérů, všichni naši trenéři jsou vyškoleni ve vzdělávací IQ pohyb akademii, která ve světě fitness a Pilates působí už řadu let jako partner pro vzdělávání v České a Slovenské republice. 

❈ Skupinové lekce

Jedná se o otevřené lekce, které můžete kdykoliv navštívit a zacvičit si - nutná je však předchozí rezervace přes náš rezervační systém. Platit můžete buď jednotlivé lekce nebo máte možnost využít nabídku cenově výhodnějších permanentek. 

skupinová lekce zahrnuje

  • vstup
  • 55 minut lekce se skupinovým instruktorem
  • na lekci je nutný vlastní středně velký ručník
  • na lekci je nutný vhodný cvičební úbor

nabízené skupinové lekce:

  • Pilates Clinic
  • Powerjoga zdravě
  • Funkční posilování (bodystyling)